Turkish

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sadece Antalya Civarında mı Organizasyon Yapıyorsunuz?

Genellikle Antalya ve civarında organizasyon işleri yapıyoruz. Teklif gelmesi halinde Antalya iline yakın yerlerde de organizasyon yapabiliriz

Sunulmuş Olan Paketlerde Değişiklik Yapabilirmiyiz?

İstediğiniz pakete istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Dilerseniz paketler arası farklı bir şey talep edebilir dilediğinizi silip dilediğinizi ekleyebilirsiniz.

Neden Sizin Firmanızı Seçmeliyiz?

Günümüz şartlarında hem uygun fiyatlı hemde işini bilen bir ekiple çalışmak en mantıklısıdır. Bizde işimizin bilinciyle ve yaptığımız işlerle kendimizi kanıtlamış bir firma konumunda olduğumuzdan size en iyi hizmeti sunabileceğimiz için bizi tercih etmelisiniz.

Size Hangi Saatlerde Ve Nasıl Ulaşabilirim?

Bize günün 24 saati ulaşabilirsiniz. İster whatsapp yolu isterseniz arayarak yada sitemize yorum yaparak ve iletişim bilgilerinizi bırakarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ödeme İşlemi Nasıl Olur?

İş başlamadan önce anlaşılıp belli bir kapora alındıktan sonra iş başlar ve organizasyon faaliyeti bittikten sonra ücretin tamamı alınır.

Peşin Ödemelerde İndirim Oluyor mu?

Yapılan hizmete göre değişmekle birlikte istediğiniz organizasyonu satın almadan önce indirim talebinizi bize ilettiğiniz takdirde %10 gibi bir indirim yapılabilir.

Şehir Dışı Organizasyonlarda Fiyatlandırma Nasıl Oluyor?

Şehir dışında düzenlemek istediğiniz organizasyonlarda fiyatlandırma işlemini hizmet satın aldığınız pakete göre telefon yada whatsapp üzerinden mutlaka sorunuz.